Superchłopaki na superwarsztatach w Filii nr 5

W piątkowy wieczór, w Filii nr 5, Przemysław Chruściel poprowadził warsztaty z Empatycznej komunikacji adresowane do mężczyzn.

Pod jego skrzydłami uczestnicy zastanawiali się, czy lepiej mieć rację, czy ciepłą relację. 
Czy w kontakcie z bliskimi sztywno bronić swych granic, czy postawić na elastyczność? Czy być w roli ojca, czy po prostu ojcem, który czasem też się frustruje, ma gorszy dzień…

Przyjazna atmosfera sprawiła, że Panowie chętnie dzielili się refleksjami, wymieniali doświadczenia. To był dobry czas, sprzyjający wewnętrznemu rozwojowi i relacjom właśnie.

Dziękujemy Panowie!

 

Aldona Wiśniowska

Galeria zdjęć

Uczestnicy spotkania mężczyźni siedzą na krzesłach zwróceni w stronę stojącej kobiety w blond włosach. Dwóch mężczyzn mężczyzn siedzących na krzesłach wpatrzonych we flipchart na którym znajduje się schemat przedstawiający relacje między dwoma osobami. Mężczyźni siedzący w kole zwróceni w kierunku flipcharta ze schematem obrazującym relacje między osobami. Mężczyzna z brodą przykuca na dywanie. Przed nim na podłodze rozłożone kolorowe karteczki z napisami. Obok dwóch innych mężczyzn. Mężczyźni biorący udział w warsztatach pozują do wspólnej fotografii. Mężczyźni unoszą jedną rękę do góry w geście siły. Mężczyźni uczestniczący w warsztatach pozują do wspólnej fotografii. Wśród nich jedna kobieta, bibliotekarka w blond włosach.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności